Rebeca | O nas
83
page-template-default,page,page-id-83,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Marta, Ada i Ewelina – Zespół Salonu Rebeca 🙂

O NAS

Rebeca – podologia i kosmetologia
to miejsce dla osób ceniących sobie jakość usług i higienę.

  Specjalizujemy się w PODOLOGII – terapeutycznej i profilaktycznej pielęgnacji stóp.
Nasz profesjonalnie przygotowany personel zatroszczy się o Twoje stopy oraz nauczy Cię,
jak dbać o nie w domowym zaciszu.

5 marca 2005 r. z ogromnej pasji do kosmetologii  Marta Pankiewicz (Mogielnicka) założyła Salon Kosmetyczny Rebeca. Po 3 latach rozpoczęła szkolenia z podologii.
7 marca 2008 roku, jako pierwszy gabinet na Podlasiu,  Salon Rebeca poszerzył zakres usług o ortonyksję – dział z dziedziny podologii zajmujący się wrastającymi paznokciami.
Do wyeliminowania tego bolesnego problemu stosuje się klamry drutowe – możliwe do założenia w prawie każdym stadium wrastania paznokci.
Od 2009 roku pobieramy materiał mykologiczny do badania w kierunku grzybicy z płytek paznokciowych zmienionych chorobowo.  Wykonujemy również rekonstrukcje uszkodzonych płytek paznokciowych u stóp i dłoni.
Aby sprostać potrzebom osób borykających się z deformacjami w obrębie palców stóp
od 2014 roku wykonujemy indywidualne ortezy międzypalcowe.
Zaburzenia w obrębie kończyn dolnych często skutkują zmianami w postaci nagniotków, odcisków, brodawek wirusowych (kurzajek), pęknięć i rozpadlin, grzybicy stóp i paznokci,
czy też wrastania paznokci.  Jeżeli zauważyliście takie problemy u siebie – nie przejmujcie się – jesteśmy po to, aby Wam pomóc i robimy wszystko, by sprostać Waszym oczekiwaniom.

Od maja 2015 roku Salon zmienił siedzibę oraz nazwę na Rebeca- podologia i kosmetologia. Mieści się w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej 24  w lokalu nr 31, na parterze. Lokal jest dostosowany do osób niepełnosprawnych.

Ze szczególną dokładnością dbamy o czystość i higienę, korzystając z najwyższej jakości środków do dezynfekcji firmy Medilab i Anios Laboratories.
Stosujemy sterylne narzędzia, posiadamy stanowisko do ich sterylizacji z autoklawem
(to sprzęt do sterylizacji narzędzi).
Zabiegi podologiczne wykonujemy frezarkami z pochłaniaczem pyłów oraz z systemem spryskującym niemieckiej marki Gerlach Technik na specjalistycznych fotelach podologicznych, które zapewniają komfort osobom w każdym wieku.
Stosujemy również wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji stóp, które zalecane są jako specjalistyczna terapia domowa dobrana przez specjalistę do konkretnego problemu tak,
aby dać Wam gwarancję bezpieczeństwa, skuteczności terapii i komfortu stosowania.

Podologia zobowiązuje nas do stałego poszerzania wiedzy z wielu dziedzin medycyny, takich jak: dermatologia, diabetologia, ortopedia, neurologia, chirurgia, flebologia i angiologia. Wieloletnie doświadczenie, wiedza regularnie zdobywana na licznych szkoleniach oraz stosowanie specjalistycznych narzędzi i kosmetyków pozwalają nam zapewnić profesjonalną obsługę najbardziej wymagających Klientów.
Wiedzę i umiejętności naszego personelu potwierdzają liczne certyfikaty.

Oferujemy szeroki zakres pielęgnacyjnych usług kosmetycznych.  Pracujemy przy użyciu prestiżowych kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych amerykańskiej marki ARTISTRY. Do zabiegów pielęgnacyjnych na twarz stosujemy kosmetyki ekskluzywnej francuskiej marki PAYOT oraz hiszpańskiej marki SKEYNDOR.

Wasze samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.
Nasz personel zatroszczy się o każdy Wasz problem tak, abyście z naszego gabinetu wyszli zadowoleni, odprężeni i piękniejsi.

Pozdrawiamy :)