Rebeca | O nas
83
page-template-default,page,page-id-83,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Marta, Ada i Ewelina – Zespół Salonu Rebeca 🙂

O NAS

Gabinet Podologiczny i Kosmetologiczny Rebeca jest kompleksowym miejscem dla ceniących sobie jakość usług i higienę.

Specjalizujemy się w podologii- terapeutycznej i profilaktycznej pielęgnacji stóp. Oferujemy również szeroki zakres pielęgnacyjnych usług kosmetycznych.

 

Salon Kosmetyczny Rebeca istnieje od 5 marca 2005 roku, a w roku 2008 jako pierwszy na Podlasiu nawiązał współpracę z marką Gehwol, poszerzając działalność o specjalistyczną pielęgnację stóp. Od tego czasu należymy do Powszechnego Programu Profilaktycznego Zdrowe Nogi, który ma na celu poszerzenie świadomości społeczeństwa w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji stóp (podologii).

 

Zawód podologa zobowiązuje nasz personel do stałego poszerzania wiedzy z wielu dziedzin medycyny, takich jak: dermatologia, diabetologia, ortopedia, neurologia, chirurgia, flebologia i angiologia.

 

W związku z tym regularnie uczestniczymy w szkoleniach (co potwierdzają liczne certyfikaty), a doświadczenie w dziedzinie podologii zdobywane od 2008 roku oraz stosowane specjalistyczne narzędzia i kosmetyki pozwalają nam zapewnić profesjonalną obsługę najbardziej wymagającym Klientom.
Lokal wyposażony jest w autoklaw (sprzęt do sterylizacji narzędzi), frezarki z pochłaniaczem pyłów oraz z systemem spryskującym niemieckiej marki GerlachTechnik i specjalistyczne, elektryczne fotele podologiczne, które dostosowane są do komfortu osób w każdym wieku.

 

W roku 2008 Marta Pankiewicz, właścicielka Gabinetu Rebeca zajęła się ortonyksją – działem z dziedziny podologii dotyczącym wrastania paznokci -zakłada klamry drutowe na wrastające paznokcie w prawie każdym stadium problemu, nawet ze stanem zapalnym oraz stosuje kostkę Arkady.
Od 2009 roku pobiera materiał mykologiczny z płytek paznokciowych zajętych grzybicą, który następnie wysyła do badania PediMyk w kierunku grzybicy.
W roku 2014 wprowadziła usługę wykonywania indywidualnych ortez, aby sprostać potrzebom osób borykających się z deformacjami szczególnie w obrębie palców.
W 2016 roku poszerzyła ofertę o profilaktyczne obuwie dla dorosłych hiszpańskiej marki Arcopedico.

 

Oferujemy również szeroki zakres pielęgnacyjnych usług kosmetycznych – jesteśmy autoryzowanym gabinetem ekskluzywnej francuskiej marki PAYOT. Pracujemy również przy użyciu prestiżowych kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych marki Artistry.

Wasze samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.
Nasz personel zatroszczy się o każdy Wasz problem tak, abyście z naszego gabinetu wyszli zadowoleni, odprężeni i piękniejsi.